Nadaljujemo s posodabljanjem voznega parka

13. 1. 2016

Z največjim veseljem vam sporočamo, da smo danes končno uspeli upokojiti naši skoraj tri desetletja stari vozili znamke TAM in ju nadomestiti z novima poltovornima voziloma znamke IVECO s pogonom, ki zadosti zadnjim ekoloških standardom. Vozili sta namenjeni delovnima enotama Javne površine in Gradnje, v zimskem času pa jih bomo uporabljali za posipanje cest v okviru izvajanja zimske službe. S tem nadaljujemo s prepotrebnimi vlaganji v dotrajana osnovna sredstva. Investicije financiramo s sredstvi, ki jih ustvarimo iz naših dejavnosti na trgu, čeprav se pretežno uporabljajo za izvajanje javnih dejavnosti. Upamo, da bomo tudi na tak način pripomogli h kvalitetnejšemu izvajanju naših dejavnosti v bodoče, vsem zaposlenim, ki bodo nova vozila upravljali, pa želimo predvsem varno in srečno vožnjo.